bootstrap table

SPEELRONDE 10 KLAVERJASSEN

Klaverjassen - Eindklassement bekijken/afdrukken per ronde
Speelronde:
Nr:Naam:Punt 1Sprint 1Punt 2Sprint 2Punt 3Sprint 3Totaal Punten:Totaal Sprint:
001Mevr. J. Heldoorn17550169901872153261
002Dhr. E. Land18831168601709052781
003Dhr. J. Bulthuis15710179801905252742
004Dhr. H. Scholtemeyer16990162711872151982
005Dhr. H. Hofstede17550136301905250232
006Dhr. R. Stel13410179801709048480
007Mevr. I. de Groot17191168601376047811
008Mevr. H. Wissink15832134501706046342
009Dhr. J. Westerbeek15710137301654145981
010Dhr. G. Kloen18831136601346045951
011Mevr. I. Kinderman15000150001500045000
012Dhr. H. van Emmen15832171901163044652
013Dhr. H. Dijkslag14170169901320044360
014Dhr. S. de Jong13150171901320043540
015Dhr. P. ten Berge13410134501654143401
016Dhr. H. Hellendoorn1699098401638043210
017Mevr. R. Schrijer14170162711169042131
018Dhr. J. Harkink12971139901516042121
019Mevr. G. Bonthuis12971136301516041761
020Dhr. C. Wissink11390132301706041680
021Mevr. R. ten Berge12030132301638041640
022Dhr. F.R. Butink1719198401376040791
023Dhr. J. Mondria14000140001200040000
024Dhr. H. Pot13150139901169038830
025Mevr. J. Mengerink11390137301346038580
026Dhr. K. Klaasen12030136601163037320
027Mevr. H. Dost1300013000900035000
028Dhr. R. Hendriks1300013000900035000
029Mevr. S. Holleman1300013000900035000
030Dhr. R. Maduro1300013000900035000
031Dhr. R. Veldkamp1300013000900035000
032Mevr. H. Westerbeek1300013000900035000

Let op! Graag uw speciale aandacht voor:

All in Hotels (Zorgeloos genieten). Kijk op (link))sponsoren voor het grote aanbod.

10e. . KAARTDATUM SEIZOEN 2023-2024.

ZATERDAG 17 februari 2024.

Aanvang: 14.00 uur.

11E. KAARTDATUM SEIZOEN 2023-2024.

ZATERDAG  2 MAART 2024.

AANVANG: 14.00 UUR.

12E. KAARTDATUM SEIZOEN 2023-2024.

ZATERDAG 9 MAART 2024.

AANVANG: 14.00 UUR.

Indien men afwezig is, gaarne een belletje na onderstaand telefoonnummer of via de app.

PAASTOERNOOI.

Zaterdag 23 MAART 2024.

Aanvang 13.00 uur. Kosten  5.00 euro. Geef u snel op want vol is vol!!!!!!

MARATHON KAARTEN ( 6 MAAL).

Zaterdag 6 april 2024.

Aanvang: 10.30 uur.

Kosten € 11.00 (Incl. koffie-thee, lunch tussen de bedrijven door)   lunchtijd tussen 12.30/13.00 uur.

Geef u snel op want vol is vol!!!!

BELANGRIJK: Kan men op 1 van onze kaartdata's NIET, meld je dan af OF VOLG ONS OP DE MOBIELE APP.

Opgave en nadere informatie:
Hilly Wissink, Praetoriusstraat 55, 8031 KP,  Zwolle. Telefoon: 06-37338542.

B.G.G.   H. Dijkslag, 06-26942189.of 0572-395520.

I.v.m. carona adviseren wij u te bellen of onze website te raadplegen (doorgang kaartdata's).

All in Hotels (zorgeloos genieten). Uw aanbieder voor zorgloze All-In-Vakantie Kijk op (onze link)sponsoren voor het grote aanbod. of www.allinhotels.nl

 

 

 

Kaartclub Blauwvingers Zwolle

H. Wissink
Praetoriusstraat 55
8031 KP Zwolle
Telefoon: 06-37338542


Ook lid worden?

Wilt u zich aansluiten bij een van de gezelligste kaartclubs van Nederland? Of wilt u meer informatie over onze kaartclub? Neem dan contact op via onze contactpagina.

Onze locatie kunt u vinden in:

Clubhuis Handbalver. Zwolle (H.V.Z.)
Luttekeweg 11 (rode gebouw)
8031 LG Zwolle