bootstrap table

STAND NA 12 RONDEN KLAVERJASSEN

Klaverjassen - Eindklassement bekijken/afdrukken na 12 ronden
Speelronde:
Nr:Naam:Ronden gespeeld:Totaal Punten:Totaal Sprint:
001Dhr. R. Stel335794818
002Dhr. F.R. Butink335794513
003Dhr. H. van Emmen335751810
004Mevr. I. de Groot365662618
005Dhr. J. Bulthuis335601314
006Mevr. J. Heldoorn335599010
007Dhr. C. Wissink365582614
008Dhr. P. ten Berge365555416
009Mevr. H. Wissink365549915
010Dhr. J. Westerbeek245498211
011Dhr. J. Harkink245468216
012Dhr. H. Hellendoorn30545978
013Mevr. R. ten Berge365433012
014Dhr. N. Kinderman27541937
015Dhr. H. Pot335416812
016Mevr. R. Schrijer245404410
017Dhr. M. Wilke27531108
018Dhr. R. Veldkamp30530688
019Mevr. S. Holleman27528459
020Mevr. G. Bonthuis30527398
021Mevr. I. Kinderman27525314
022Dhr. B. van Spil21522713
023Dhr. H. Dijkslag18522384
024Dhr. E. Land335216310
025Dhr. H. Barrink15511133
026Mevr. H. Dost15506192

Let op! Graag uw speciale aandacht voor:

All in Hotels (Zorgeloos genieten). Kijk op (link))sponsoren voor het grote aanbod.

LET OP: KAARTDATUMS SEIZOEN 2021-2022.

Paastoernooi zaterdag 26 maart 2022  Kosten € 5.00 p.p.

Aanvang: 13.00 uur. Aanwezig: 12.45 uur.

Buitenstaanders bellen met Hilly Wissink.

Indien men afwezig is, gaarne een belletje na onderstaand telefoonnummer of via de app.

Let op: Zaterdag 9 april 2022 1/2 MARATHON TOERNOOI.

KOSTEN € 10.00 P.P. INCL KOFFIE/THEE, SOEP, BROODJE KROKET, PATATJE met.

AANVANG: 10.00 UUR, AANWEZIG 9.45 UUR. (OPGAVE ZIE BOVENSTAANDE).

De zaal is ingericht volgens de RIVM regels.

BELANGRIJK: Kan men op 1 van onze kaartdata's NIET, meld je dan af OF VOLG ONS OP DE MOBIELE APP.

Opgave en nadere informatie:
Hilly Wissink, Praetoriusstraat 55, 8031 KP,  Zwolle. Telefoon: 06-37338542.

B.G.G.   H. Dijkslag, 06-26942189.of 0572-395520.

I.v.m. carona adviseren wij u te bellen of onze website te raadplegen (doorgang kaartdata's).

All in Hotels (zorgeloos genieten). Uw aanbieder voor zorgloze All-In-Vakantie Kijk op (onze link)sponsoren voor het grote aanbod. of www.allinhotels.nl

 

 

 

Kaartclub Blauwvingers Zwolle

H. Wissink
Praetoriusstraat 55
8031 KP Zwolle
Telefoon: 06-37338542


Ook lid worden?

Wilt u zich aansluiten bij een van de gezelligste kaartclubs van Nederland? Of wilt u meer informatie over onze kaartclub? Neem dan contact op via onze contactpagina.

Onze locatie kunt u vinden in:

Clubhuis Handbalver. Zwolle (H.V.Z.)
Luttekeweg 11 (rode gebouw)
8031 LG Zwolle