bootstrap table

STAND NA 12 RONDEN KLAVERJASSEN

Klaverjassen - Eindklassement bekijken/afdrukken na 12 ronden
Speelronde:
Nr:Naam:Ronden gespeeld:Totaal Punten:Totaal Sprint:
001Dhr. E. Land365855311
002Dhr. J. Westerbeek305730113
003Dhr. P. ten Berge305694916
004Dhr. R. Stel365662417
005Mevr. H. Wissink305642115
006Mevr. I. de Groot365620520
007Dhr. J. Bulthuis365597215
008Mevr. I. Kinderman335588018
009Dhr. J. Harkink305507812
010Dhr. F.R. Butink305495414
011Dhr. G. Kloen335462413
012Mevr. R. Schrijer275458413
013Dhr. H. van Emmen305457712
014Mevr. J. Heldoorn335454210
015Dhr. H. Scholtemeyer365438815
016Dhr. H. Hellendoorn305421810
017Dhr. K. Klaasen30541097
018Dhr. C. Wissink305370311
019Mevr. G. Bonthuis365364017
020Mevr. R. ten Berge275321110
021Dhr. H. Pot365290814
022Dhr. H. Hofstede18526857
023Dhr. R. Hendriks245265413
024Dhr. J. Mondria27524308
025Mevr. J. Mengerink305200016
026Dhr. S. de Jong335130815
027Mevr. H. Dost15511883
028Dhr. H. Dijkslag18502969
029Mevr. S. Holleman15489345
030Dhr. R. Veldkamp24479797
031Mevr. H. Westerbeek9478324
032Dhr. R. Maduro9470414
033Dhr. H. Rossingh9470414

Let op! Graag uw speciale aandacht voor:

All in Hotels (Zorgeloos genieten). Kijk op (link))sponsoren voor het grote aanbod.

Indien men afwezig is, gaarne een belletje na onderstaand telefoonnummer of via de app.

PAASTOERNOOI.

Zaterdag 23 MAART 2024.

Aanvang 13.00 uur. Kosten  5.00 euro. Geef u snel op want vol is vol!!!!!!

MARATHON KAARTEN ( 6 MAAL).

Zaterdag 6 april 2024.

Aanvang: 10.30 uur.

Kosten € 11.00 (Incl. koffie-thee, lunch tussen de bedrijven door)   lunchtijd tussen 12.30/13.00 uur.

Geef u snel op want vol is vol!!!!

BELANGRIJK: Kan men op 1 van onze kaartdata's NIET, meld je dan af OF VOLG ONS OP DE MOBIELE APP.

Opgave en nadere informatie:
Hilly Wissink, Praetoriusstraat 55, 8031 KP,  Zwolle. Telefoon: 06-37338542.

B.G.G.   H. Dijkslag, 06-26942189.of 0572-395520.

I.v.m. carona adviseren wij u te bellen of onze website te raadplegen (doorgang kaartdata's).

All in Hotels (zorgeloos genieten). Uw aanbieder voor zorgloze All-In-Vakantie Kijk op (onze link)sponsoren voor het grote aanbod. of www.allinhotels.nl

 

 

 

Kaartclub Blauwvingers Zwolle

H. Wissink
Praetoriusstraat 55
8031 KP Zwolle
Telefoon: 06-37338542


Ook lid worden?

Wilt u zich aansluiten bij een van de gezelligste kaartclubs van Nederland? Of wilt u meer informatie over onze kaartclub? Neem dan contact op via onze contactpagina.

Onze locatie kunt u vinden in:

Clubhuis Handbalver. Zwolle (H.V.Z.)
Luttekeweg 11 (rode gebouw)
8031 LG Zwolle