bootstrap table

STAND NA 10 RONDEN KLAVERJASSEN

Klaverjassen - Eindklassement bekijken/afdrukken na 10 ronden
Speelronde:
Nr:Naam:Ronden gespeeld:Totaal Punten:Totaal Sprint:
001Dhr. E. Land30495439
002Dhr. P. ten Berge304794916
003Mevr. H. Wissink244771912
004Dhr. J. Westerbeek244690710
005Dhr. J. Bulthuis304673413
006Dhr. J. Harkink24464538
007Mevr. J. Heldoorn27463409
008Dhr. F.R. Butink274629513
009Dhr. G. Kloen274626010
010Dhr. K. Klaasen27460677
011Mevr. I. Kinderman274605114
012Dhr. R. Stel304596314
013Mevr. I. de Groot304584912
014Dhr. H. Scholtemeyer304532914
015Dhr. H. Hellendoorn24452097
016Mevr. R. Schrijer244488810
017Mevr. R. ten Berge274471110
018Dhr. H. van Emmen24446789
019Mevr. G. Bonthuis304466413
020Dhr. R. Hendriks18445079
021Mevr. H. Dost15441883
022Dhr. C. Wissink27440458
023Dhr. H. Pot304402510
024Dhr. J. Mondria21438206
025Dhr. S. de Jong274371113
026Mevr. S. Holleman15419345
027Mevr. J. Mengerink244178412
028Dhr. H. Hofstede12415646
029Dhr. H. Dijkslag12409774
030Mevr. H. Westerbeek9408324
031Dhr. R. Maduro9400414
032Dhr. R. Veldkamp18398314

Let op! Graag uw speciale aandacht voor:

All in Hotels (Zorgeloos genieten). Kijk op (link))sponsoren voor het grote aanbod.

10e. . KAARTDATUM SEIZOEN 2023-2024.

ZATERDAG 17 februari 2024.

Aanvang: 14.00 uur.

11E. KAARTDATUM SEIZOEN 2023-2024.

ZATERDAG  2 MAART 2024.

AANVANG: 14.00 UUR.

12E. KAARTDATUM SEIZOEN 2023-2024.

ZATERDAG 9 MAART 2024.

AANVANG: 14.00 UUR.

Indien men afwezig is, gaarne een belletje na onderstaand telefoonnummer of via de app.

PAASTOERNOOI.

Zaterdag 23 MAART 2024.

Aanvang 13.00 uur. Kosten  5.00 euro. Geef u snel op want vol is vol!!!!!!

MARATHON KAARTEN ( 6 MAAL).

Zaterdag 6 april 2024.

Aanvang: 10.30 uur.

Kosten € 11.00 (Incl. koffie-thee, lunch tussen de bedrijven door)   lunchtijd tussen 12.30/13.00 uur.

Geef u snel op want vol is vol!!!!

BELANGRIJK: Kan men op 1 van onze kaartdata's NIET, meld je dan af OF VOLG ONS OP DE MOBIELE APP.

Opgave en nadere informatie:
Hilly Wissink, Praetoriusstraat 55, 8031 KP,  Zwolle. Telefoon: 06-37338542.

B.G.G.   H. Dijkslag, 06-26942189.of 0572-395520.

I.v.m. carona adviseren wij u te bellen of onze website te raadplegen (doorgang kaartdata's).

All in Hotels (zorgeloos genieten). Uw aanbieder voor zorgloze All-In-Vakantie Kijk op (onze link)sponsoren voor het grote aanbod. of www.allinhotels.nl

 

 

 

Kaartclub Blauwvingers Zwolle

H. Wissink
Praetoriusstraat 55
8031 KP Zwolle
Telefoon: 06-37338542


Ook lid worden?

Wilt u zich aansluiten bij een van de gezelligste kaartclubs van Nederland? Of wilt u meer informatie over onze kaartclub? Neem dan contact op via onze contactpagina.

Onze locatie kunt u vinden in:

Clubhuis Handbalver. Zwolle (H.V.Z.)
Luttekeweg 11 (rode gebouw)
8031 LG Zwolle